Obsah

Pozvánky na akce Centra pro rodinu Kopřivnice

Typ: ostatní
První pozvánka je na rodinnou akci s návzem "Manželské rande", kterou pořádáme ve spolupráci s městem Kopřivnice rámci Týdne pro rodinu. Druhá pozvánka je na přednášku P. Mgr. Libora Všetuly "Rozumět internetovým dětem".


První pozvánka je na rodinnou akci s návzem "Manželské rande", kterou pořádáme ve spolupráci s městem Kopřivnice rámci Týdne pro rodinu.

Proběhne v úterý 15. května od 17 do 19 hodin v Katolickém domě v Kopřivnici. Na programu je:

  • pro rodiče přednáška manželů Zajíčkových z ostravského Centra pro rodinu s názvem "Rodina jako sociální děloha", po přednášce budou mít rodiče čas si popovídat, zajít si na procházku nebo na kávu...
  • pro děti je během rodičovského programu připraven zajímavý program v režii skautů a skautek ze 3. a 4. kopřivnického oddílu

Druhá pozvánka je na přednášku P. Mgr. Libora Všetuly "Rozumět internetovým dětem".

Ve světě médií není lehké se orientovat, protože se stále mění a co platilo pro nás, dávno už neplatí pro naše děti. Ty jsou v této oblasti často daleko před námi. Proto budeme s rodiči hledat odpovědi na různé otázky, které jsou s mediální výchovou spojeny.

P. Všetula je ředitelem Salesiánského mediálního centra v Brně a dlouhodobě se věnuje přednáškám z oblasti mediální výchovy jak pro děti, tak pro jejich rodiče.

Takto přednáška proběhne v úterý 22. května od 17 hodin v Katolickém domě v Kopřivnici.


Přílohy

Vytvořeno: 9. 5. 2018
Poslední aktualizace: 9. 5. 2018 22:37
Autor: Správce Webu