Obsah

HC SDH Petřvald

Typ: ostatní
Třicátým březnem skončila sezóna hokejové ligy v Kopřivnici, ve které jsme obsadili 3. místo. Ale vrchol sezóny nás čekal 5. -7. dubna ve slovenském Trenčíně, kde jsme se zúčastnili mezinárodního mistrovství české a slovenské republiky v ledním hokeji, které řídi Český hokejový svaz.

Ve velmi těžké konkurenci mužstev, z nichž některá hrají i Krajské přebory, jsme obsadili 3. místo.V boji o finále jsme podlehli těsně s Náměští nad Oslavou. Toto mužstvo je mistrem světa v ledním hokeji „na rybníku“, které se pořádalo v Kanadě v provincii Nový Brunsvik na jezeře Roulston, kam se probojovali po kvalifikačním turnaji v Bratislavě.

Tím bych chtěl poděkovat klukům za celoroční reprezentaci naší obce. Také děkuji našim sponzorům, v první řadě obci Petřvald, také petřvaldským dobrovolným hasičům a firmě Plakor z Mošnova, a všem, kteří se podíleli fanděním na naších utkánich.

 

A tím bych chtěl požádat o úhradu nákladů na autobus, které činí 7.200,- Kč, pokud je to ještě ve finančních možnostech Obce Petřvald.

 

S díky Otto Kleniar, hokejový klub SDH Petřvald


Vytvořeno: 18. 4. 2019
Poslední aktualizace: 18. 4. 2019 10:01
Autor: Otto Kleniar, hokejový klub SDH Petřvald