Obec Petřvald
Petřvald

Halloween ve školní družině

Ve dnech 11. 11. a 12. 11. 2022 proběhla tradiční akce naší školy „Halloween“.
Náplní byl večerní pochod vesnicí s lampiony, stezka odvahy, kterou pomohlo realizovat 11 žáků deváté třídy, plnění úkolů s danou tématikou a nocování dětí v areálu školy.

Tradiční součástí byla návštěva restaurace „Vinárna Na roli“.

Chtěli bychom poděkovat paní Bohunce Hýlové a panu Zdenku Hýlovi za úžasný zážitek.

Krásné halloweenské dekorace nás provázely od venkovního schodiště až do vnitřních prostor. Chutné občerstvení dostalo 61 dětí a pedagogický doprovod, včetně halloweenských perníčků a sladkostí s touto tématikou.

Návštěva restaurace „Vinárna Na roli“ přispěla výraznému zpestření naší akce, děkujeme.

 

Vychovatelky školní družiny a zúčastnění pedagogové

Datum vložení: 22. 11. 2022 11:03
Datum poslední aktualizace: 22. 11. 2022 11:04
Autor: Správce webu

Aktuality

Poslední hlášení

 

Facebook

 

Překlad (translations)

ObčanServer

mapy

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Obec Petřvald

Obec Petřvald se nachází v severovýchodní části novojičínského okresu, na pravém břehu řeky Lubiny a po levé straně silnice vedoucí z Příbora do Ostravy. Její střední nadmořská výška je 244 m n. m. Spolu s místní částí Petřvaldík tvoří jednu politickou i katastrální obec. K 1. lednu 2022 měla obec 1 809 obyvatel. Celkem je v ní registrováno 502 domovních čísel v Petřvaldě a 84 v Petřvaldíku. Výměra obce je 1250 ha, z toho zemědělská půda čítá 907 ha, lesní půda 68 ha, vodní plochy 33 ha, zastavěná plocha 32 ha a ostatní neurčená půda 210 ha.