Obsah

Vánoční prodejní výstavu rukodělných prací

Typ: ostatní
Vánoční prodejní výstavu rukodělných prací 1Vánoční čas se blíží

U příležitosti petřvaldského krmáše a blížících se vánočních svátků budou Holki Sokolki opět po roce pořádat Vánoční prodejní výstavu rukodělných prací. Výstava se uskuteční ve dnech 7. - 9. 12. 2019 opět v budově
č. p. 160 na návsi v Petřvaldě.

Holki Sokolki se znovu obrací na všechny občany naší obce, kteří se ve volném čase zabývají výrobou rukodělných prací, aby výstavku obohatili svými výrobky. Pokud máte někoho šikovného v rodině nebo mezi známými (nemusí být z obce), budeme moc rády, když jej o této akci budete informovat. Zájemci, kteří budete chtít vystavit, případně i prodat své výrobky, neváhejte a přihlaste se neprodleně u paní Vlaďky Musilové (tel. č. 605 187 587) nebo u paní Dany Lednické (tel. č. 734 321 500). Přispějte k příjemné atmosféře nadcházejících vánočních svátků!


Vytvořeno: 15. 10. 2019
Poslední aktualizace: 15. 10. 2019 09:11
Autor: Holki Sokolki