Obsah

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky 2020

Typ: ostatní
Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky 2020

Na základě jednání, které proběhlo na Krajském ředitelství policie Moravskoslezského kraje dne 1.9.2020 k bezpečnostním opatřením akce Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky 2020, oznamujeme našim občanům, že platnost dočasného dopravního značení zakazujícího vjezd do obce Petřvald, část Petřvaldík bude rozšířena na dobu od 12:00 hod 16. 9. do 20. 9.2020!
Smyslem tohoto opatření je snížit dopravní zatížení nejen v průběhu této akce, ale také v období jejích příprav. Vydané vjezdové karty budou samozřejmě platit
i po nově stanovenou dobu, stejně jako bude občanům s trvalým místem pobytu v dotčené části obce vjezd umožněn bez omezení. Karty není potřeba měnit.
Omezení vjezdu se nově týká i vlastníků nemovitostí, kteří mají příjezd
ze silnice pod Sokolovnou (podzámčí a závodí). Prosíme Vás proto, abyste předešli případným komplikacím a vyzvedli si na Obecním úřadě povolenky k vjezdu. Děkujeme za pochopení.
Vlastníci nemovitostí v Petřvaldíku, kteří si ještě nevyzvedli patřičnou povolenku pro vjezd do obce, si pro ni mohou dodatečně přijít na Obecní úřad v Petřvaldě. Na vjezdovou kartu si občané dopíší svou registrační značku.
V Petřvaldě i v Petřvaldíku budou na silnicích od 16. 9. 2020 umístěny značky „ZÁKAZ STÁNÍ S ODTAHEM“. Prosíme občany, aby respektovali toto dopravní značení a neparkovali kolem cest.
Oznamujeme občanům, že v posledním týdnu měsíce září 2020 započne oprava cesty ke smuteční obřadní síni v Petřvaldě. Rekonstrukce bude probíhat cca tři týdny.


Vytvořeno: 7. 9. 2020
Poslední aktualizace: 7. 9. 2020 14:30
Autor: