Obsah

"Pavelkova ulička"

Typ: ostatní
V současné době je uzavřen průchod uličkou k visuté lávce na hřiště. Obec pracuje na vybudování nového chodníku přes bývalý areál Moravanu. Práce se zdržely z důvodu nepříznivého počasí, jakmile to počasí dovolí, bude chodník upraven a uveden do provozu.

Vytvořeno: 19. 2. 2018
Poslední aktualizace: 19. 2. 2018 10:20
Autor: